Adatvédelem |
Keresés

MŰANYAG CSŐVEZETÉK HEGESZTŐ és ÉPÍTŐ SZAKEMBEREK FIGYELEM ! Felvételre keresünk Hollandiai tartós munkavégzésre műanyag csővezeték (GRE és polipropilén) hegesztésében és építésében járatos szakem

Feladatok: - A műszakban dolgozó kollegák irányítása, felügyelete, oktatása, motiválása - Minőségirányítási követelmények és munkavédelmi előírások betartása, betartatása - Termelési tervek végre

Feladatok: - Az áru fogadásának, kiadásának és mozgatásának irányítása és dokumentálása - Tárolt készletek mennyiségi és minőségi megóvása Elvárások: - Középfokú szakképesítés - Hasonló m

Megbízó cégünk számára Területi képviselő kollégát keresünk mosdóhigiéniai termékek és belépőszőnyeg bérlés értékesítésére Csongrád, Békés és Bács-Kiskun megye területére. Feladatok: - Új ügyfelek

Munkavállalókat keresünk csomagolási feladatokra 3 műszakba egy stabil háttérrel rendelkező villamosipari terméketeket gyártó céghez! Férfiak és nők jelentkezését egyaránt várjuk. Feladatok: - kés

<< Első < Előző 1 2 Következő > Utolsó >>