Adatvédelem |

Területi képviselői

Álláshirdetés leírása Megbízó cégünk számára Területi képviselő kollégát keresünk mosdóhigiéniai termékek és belépőszőnyeg bérlés értékesítésére Csongrád, Békés és Bács-Kiskun megye területére.

Feladatok:

- Új ügyfelek akvirálása, a cég szolgáltatásának, illetve termékeinek értékesítése

- Személyes látogatások szervezése és lebonyolítása Csongrád, Békés és Bács-Kiskun megyében

- Szolgáltatási, illetve késztermék értékesítési szerződések megkötése, rögzítése és dokumentálása

- A megkötött szerződések aznapi eljuttatása e-mail-en, illetve havi szinten eredetiben és összesített formában az értékesítési és marketing asszisztens felé

- A látogatások eredményeinek rögzítése a cég CRM rendszerében

- A területileg az üzletkötőhöz tartozó tartozással rendelkező ügyfelek felkeresése, a kintlévőség behajtása

- Havonta 1 alkalommal a biatorbágyi központban meetingen való részvétel

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség

- 3-5 éves értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat

- Élő, naprakész kapcsolatrendszer cégekhez

- Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek

- Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervező készség

- Ügyfélközpontúság

- Önállóság, megbízhatóság, lojalitás

- Határozott fellépés

- Agilis, proaktív személyiség

- Rugalmas hozzáállás, utazásra való hajlandóság

- Ápolt, rendezett megjelenés

- B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

- Szegedi vagy kecskeméti lakhely

Munkavégzés helye: Csongrád, Békés és Bács-Kiskun megye
Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Csongrád
Feladva 01/14/2018