Adatvédelem |

Ügyintéző - havibér: nettó 170ezer Ft + prémium

Álláshirdetés leírása A KLÁRIS IRODAHAJÓ pályázatot hirdet ügyintéző munkakör betöltésére.
Időtartama: határozatlan idejű jogviszony
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Kláris Irodahajó, 1137 Budapest, Carl Lutz rakpart

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
A Kláris Irodahajó napi üzemeltetésével kapcsolatos ügyintézés.
Karbantartási feladatok azonosítása és a karbantartás szervezése, vállalkozókkal való kapcsolattartás.
Árajánlatok bekérése, döntéselőkészítés.
Bérbeadással kapcsolatos adminisztratív ügyintézés.
Találkozások, tárgyalások időpontjának egyeztetése, jegyzőkönyvek, emlékeztetők készítése. Szerződések előkészítése.
Számlázás, könyvelővel való kapcsolattartás.
A Kláris Kiadó könyvterjesztési tevékenységének operatív ellátása.

Amit kínálunk:
Stabil cég, hosszútávú munkalehetőség.
Állóhajón kellemes, panorámás munkahely.
Kreativitásnak és önállóságnak helyet adó munkakörnyezet.

Illetmény és juttatások:
nettó 170.000 Ft alap + teljesítményalapú prémium

Pályázati feltételek:
Irodai és internetes alkalmazások professzionális szintű ismerete.
Angol nyelvből társalgási szintű nyelvtudás.

Elvárt kompetenciák:
Kiváló szintű megbízhatóság;
önálló, precíz munkavégzés;
műszaki területen való rátermettség;
alkalmankénti fizikai munkavégzésre való képesség;
jó kommunikációs készség;
lelkesedés;
emberismeret;
tanulékonyság;
rendszerező készség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
Ingatlanüzemeltetésben szerzett gyakorlat.
Ügyintézői / szervezői vagy vezetői gyakorlat.
Főiskolai vagy egyetemi szintű diploma.
Könyvterjesztésben szerzett tapasztalatok.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
1) Fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajz.
2) Motivációs levél.
3) Iskolai végzettséget / szakképzettséget igazoló okiratok másolata.
4) Nyelvismeretet igazoló okiratok másolata.

Benyújtás módja: Elektronikus úton az “Kláris ügyintéző” tárgy megadásával az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen keresztül.
A benyújtás határideje: folyamatosan, legkésőbb 2018. január vége.
Munkavégzés helye Budapest XIII. ker.
Feladva 01/14/2018
Kapcsolat Kláris Irodahajó
: (1) 781 7063
: ujbudaiallasok@gmail.com