Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow asszisztenseket keresünk
Adatvédelem |

asszisztenseket keresünk

Álláshirdetés leírása Bankinformatikai rendszerek üzemeltetésével és fejlesztésével foglalkozó cég

Személyi asszisztens

munkatársat keres

Információk a cégről:

A budapesti székhelyű informatikai cég fő céljának tűzte ki, hogy a kereskedelmi banki alkalmazásokat a kis banki szektorban is megvalósítsák. A teljes idős munkatárs feladata a vezérigazgató munkájának teljes körű támogatása.

Feladatok:

Vezérigazgató helyettesítése a napi operatív ügyekben

Minőségirányítási rendszer működésének felügyelete

Vezetői értekezleteken egyeztetett feladatok számonkérése

Vezető képviselete szervezeten belül és állandó partnerek felé

Részvétel a szervezetfejlesztési munkában

Pályázatok adminisztrációjának felügyelete

Részvétel oktatások, képzések szervezésében

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség

Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Microsoft Office, Internet, Outlook)

Kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Előnyt jelenthet:

Felsőfokú végzettség

angol nyelvtudás

ISO minőségirányítási rendszer használatában való jártasság

Amit mi kínálunk:

Teljes körű betanítás

Folyamatos, sok munka

A rutin feladatok mellett kihívásokkal teli, új feladatok végzése

A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Önálló munkavégzés
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 01/14/2018