Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Területi képviselőt keres
Adatvédelem |

Területi képviselőt keres

Álláshirdetés leírása Területi képviselő

munkatársat keresünk NYUGAT-MAGYARORSZÁGI régióba

Információ a cégről:

Megbízónk kalibrálással, mérőeszköz javítással és karbantartással (Mahr, Saltus), egyedi mérőeszköz, mérőrendszer fejlesztéssel és kivitelezéssel, valamint egyedi idomszertervezéssel és kivitelezéssel foglalkozik.

Alapinformációk az állásról:

• Munkavégzés helye: Nyugat-Magyarország

• Munkatípus: teljes idős

• Állás betöltésének kezdete: 2012 február 1

Feladatkör, információk a tevékenységről:

• meglévő ügyfélkör teljes körű kiszolgálása

• további forgalom generálása

• új ügyfelek felkutatása

• az értékesítéshez kapcsolódó napi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

• középfokú végzettség

• felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Word, MS Excel, Internet)

• középfokú német nyelvtudás írásban és szóban

• kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

• "B" kat. jogosítvány

• saját gépkocsi

Előnyt jelenthet:

• szerszámkereskedelemben való jártasság

• méréstechnikai eszközök ismerete

• kereskedelmi kapcsolatok

Amit mi kínálunk:

• teljesítményarányos jövedelem

• folyamatos együttműködés a vezetéssel

• munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

• teljes körű betanítás és segítség az indulásban
Munkavégzés helye Veszprém és vonzáskörzete
Feladva 01/14/2018