Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Ügyfélszolgálati koordinátor pozíció
Adatvédelem |

Ügyfélszolgálati koordinátor pozíció

Álláshirdetés leírása Megbízónk, egy olasz tulajdonú, luxus és divatmárkájú szemüvegkereteket és napszemüvegeket gyártó és forgalmazó piacvezető cég számára angol és szlovák nyelvtudással rendelkező Ügyfélszolgálati koordinátor munkatársat keresünk.

Feladatok:

- Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, segítség nyújtás, tájékoztatás, probléma megoldás

- Panaszos ügyfelek kezelése, reklamációk, konfliktus helyzetek megoldása

- Vevői adatbázis kezelése, adatok frissítése, karbantartása, változások nyomon követése

- Vevői rendelések rögzítése, ellenőrzése

- Szállítási információk közlése ügyfelek részére

- Az értékesítési tevékenység háttér támogatása, a területi értékesítők munkájához szükséges adatok, információk rendelkezésre bocsátása

- Kapcsolat tartás a szállítmányozócéggel, felmerülő hiányok, eltérések megoldása, korrigálása

- Számítógépes raktárkezelés, értekésítők kollekcióinak nyilvántartása

- Árukészlet változások rögzítése

- Leltározás

- Cégen belüli társrészlegekkel és az anyacéggel való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

- Anyanyelvi szintű szlovák nyelvtudás; cseh nyelvtudás előny

- Aktív angol nyelvtudás (alap és középfok közötti szint) elsősorban telefonok lebonyolításához

- Legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny

- Néhány éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat; pénzügyi és értékesítési tapasztalat előny

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) raktárkezelő rendszer ismerete előnyt jelent

- Kiváló kommunikációs képesség

- Határozott, proaktív személyiség

- Precíz, pontos munkavégzés

- Az ügyfélszolgálati munka iránti elhivatottság
Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 01/14/2018