Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Területi képviselői munka
Adatvédelem |

Területi képviselői munka

Álláshirdetés leírása Megbízónk az elmúlt években, a magyar építőiparban, a szakipari szerelési vállalkozók között az egyik prominens céggé vált. Árbevétele alapján, az egyik legnagyobb szakipari vállalkozás a magyar piacon!

Feladatkör, információk a munkáról:

• toborzás

• kiválasztás

• új munkatársak posztra helyezése

• munkaköri leírások készítése

• munkatársak képzése, fejlesztése

• karriertervezés

• teljesítmény értékelés

• kompetencia elemzés és értékelési feladatok ellátása

• humán stratégia kidolgozása

• HR adminisztrációs tevékenységek koordinálása

Elvárás:

• minimum középfokú végzettség

• számítógépes ismeretek: MS Office programok

• jó írásbeli/szóbeli kommunikációs készség

• szakmai és vezetői tapasztalat

• korábbi hasonló munkakörökből igazolható eredmények

• önálló munkavégzés

Előnyt jelenthet:

• weboldal készítésében gyakorlat

• felsőfokú végzettség (humán területen)

• HR vezetői tapasztalat

• jó tárgyalási készség

Amit mi kínálunk:

• Folyamatos szakmai kihívás egy dinamikusan fejlődő cég keretein belül

• ügyvezetői támogatás
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 01/14/2018