Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow karbantartókat keresünk
Adatvédelem |

karbantartókat keresünk

Álláshirdetés leírása Megbízónk, a világ egyik vezető busz és vontató, tengeri és ipari motorokat gyártó multinacionális vállalata számára megváltozott munkaképességű Adminisztrátor munkatársat keresünk.

Feladatok:

- Hivatalos ügyintézés pl. posta, okmányiroda

- Kisebb beszerzések intézése pl. tisztítószerek, irodaszerek

- Az iroda kisebb karbantartási munkálatainak elvégzése pl. villanykörték cseréje, papírtörlő, szappan adagolása

Elvárások:

- Munkaképesség-csökkenés mértékéről szóló országos orvos szakértői szakvélemény

- Legalább középfokú végzettség; villanyszerelő, valamint hűtő- és klímaszerelő végzettség előny

- Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

- Megbízható, pontos munkavégzés

- Nyitottság, rugalmasság

- B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Biatorbágy
Feladva 01/14/2018
Állás típusa Részmunkaidőben