Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow értékesítők
Adatvédelem |

értékesítők

Álláshirdetés leírása Budapesti székhelyű médiaügynökség-grafikai stúdió saját csapatának bővítése céljából keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

A Cég szolgáltatásainak értékesítése

Új ügyfelek akvirálása, esetenkén a meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás

Teljes körű vevői kapcsolattartás: igényfelmérés, ajánlattétel, utókövetés és vevői elégedettségmérés

Piacismeret

Kampánytervezés és értékesítés

Tárgyalások

Ajánlatok készítése

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség

Angol nyelvtudás

Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat

Aktív ügyféladatbázis

Kiváló tárgyalási képesség és üzleti érzék, értékesítői véna,

Határozott fellépés,

Kreatív személyiség, proaktív fellépés, eredményorientált munkavégzés

Alapszintű számítógépes kezelés

Amit kínálunk:

Jutalékos fizetés az első 3 hónapra, utána alapbér + jutalék

Fiatalos környezet, igényes környezet
Munkavégzés helye Budapest V.
Feladva 01/14/2018