Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Könyvelési aszisztenst
Adatvédelem |

Könyvelési aszisztenst

Álláshirdetés leírása Feladatok:

•bejövő számlák kontírozása, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben (számlák elhatárolás könyvelése, dimenziónkénti számlakönyvelés),

•bérleti díj számlázása, bejövő szállítólevelek rendezése a számlához,

•könyvviteli zárásokban való részvétel,

•pénzügyi vezető munkájának támogatása,

•kimutatások, analitikák készítése,

•egyéb eseti feladatok ellátása.

Elvárások:

•középfokú számviteli szakirányú végzettség,

•legalább 1 éves hasonló területen szerzett gyakorlat,

•MS Office programok kiváló ismerete (elsősorban Excel, Word),

•munkájára igényes, pontos, tanulékony személyiség,

•rendszerező képesség és nyitottság az új dolgok iránt.

Amit kínálunk:

•feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások,

•támogató, lelkes csapat,

•modern, jól felszerelt irodai környezet

•piacon ismert és elismert vállalati háttér.
Munkavégzés helye Dunakeszi
Feladva 10/23/2017