Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow HR asszisztens
Adatvédelem |

HR asszisztens

Álláshirdetés leírása Megbízónk, az energiaipar területén működő, multinacionális vállalat budapesti központjába HR igazgatói asszisztens munkatársat keresünk.

Feladatok:

- Az igazgató programjainak előkészítése, időpontok egyeztetése/követése

- A vezetők ill. a szervezet részére írásos anyag, fordítás készítése, fordítások kiadása, koordinálása

- Rendezvényszervezés (meghívók és feltételek biztosítása), tárgyalásokon jegyzőkönyvvezetés

- Külföldi -, belföldi utak szervezése, jegy-ill. szállásfoglalás, autórendelés

- Konferenciákra történő jelentkezés, ezzel kapcsolatos adminisztráció

- Vezető eszközellátása, irodaszer-rendelés

- Iratkezelés, számlák igazolásának koordinálása, megrendelések ügyintézése

- Nyilvántartások vezetése

- Gyorsposta, futárszolgálat megrendelése

- Bérszámfejtéshez szükséges időadatok rögzítése az SAP-ban, jelenléti ívek vezetésének ellenőrzése, valamint a jelenléti/távolléti adatokhoz kapcsolódó dokumentumok kezelése, munkaidő és szabadság nyilvántartása

- Az orvosi alkalmassági vizsgálatokra az időpontok egyeztetése, kapcsolattartás a vizsgálatokat végző céggel

- Céges mobiltelefonok, limit túllépés figyelése

- Céges gépjármű megállapodások aláíratása, nyomon követése

Elvárások:

- Főiskolai vagy egyetemi végzettség

- Tárgyalóképes, kiváló angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny

- 3-5 éves vezetői asszisztensként szerzett szakmai tapasztalat, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

- Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség

- Jó rendszerező képesség

- Önálló, pontos, precíz, gyors, hatékony munkavégzés

Munkavégzés időtartama: 1 év, mely a hosszú távú munkavégzés lehetőségét is magában foglalja
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 01/14/2018