Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Programozók
Adatvédelem |

Programozók

Álláshirdetés leírása Magyarország egyik legkiemelkedőbb járműipari szoftvereket gyártó és szolgáltató cége számára keresünk

Programozó munkatársat

Alapvető információk

Munkavégzés helye: Budapest, XX. Kerület

Munkatípus: teljes idős

Állás betöltésének kezdete: azonnal betölthető

Amit mi kínálunk

Cégünk stabil hátteret nyújt munkatársai számára, így Ön biztonságosan tudja tervezni céljai elérését:

 munkavégzéshez szükséges eszközök

 folyamatos szakmai támogatás

 gyakorlati feladatok alapján történő betanítás

 önállóság

 kiváló, eredményorientált csapat

 folyamatos szakmai fejlődés

Feladatkörök

 terméktámogató rendszerekben változtatások kivitelezése

 adatbázisok/szoftverek tervezése, kivitelezése, tesztelése

 felmerülő hibák korrigálása

 belső programok átfogó ismerete és használata

Elvárások

 MS SQL adatbázis-motor ismerete

 asp.net programozási nyelv ismerete

 korábbi tényleges, mérhető eredmények, melyekről referálnia kell

 nyitottság a folyamatos fejlődésre
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 01/14/2018