Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow értékesítők
Adatvédelem |

értékesítők

Álláshirdetés leírása Feladatok:

•A cég promoválása és teljes szolgáltatási portfoliójának értékesítése;

•Új ügyfelek megkeresése és ügyfélkapcsolatok kiépítése;

•Ügyfélportfólió kiépítése, meglévő üzleti kapcsolatok ápolása, rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel;

•A potenciális és meglévő ügyfelek igényeinek felmérése, személyes üzleti tárgyalások lebonyolítása, szerződések megkötése;

•Értékesítéshez kapcsolodó ajánlatok, szerződések elkészítése, nyilvántartása;

•Ügyfél projektek nyomonkövetése és a saját ügyfélkör kinnlevőségeinek behajtása;

•Kitűzött üzleti célok megvalósítása a piaci részesedés növelése érdekében;

•Konkurencia figyelés és a piac folyamatos, mélyreható elemzése;

•Értékesítési tervek elkészítése, naprakészen tartása, rendszeres beszámolók és elemzések készítése;

Szakmai elvárások:

•Felsőfokú gazdasági végzettség (kereskedelem vagy marketing);

•Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek Windows, MS Office, internet böngészők;

•Aktív tárgyalóképes, (szakmai) német és angol nyelvtudás;

Előnyt jelent:

•Meglévő kiterjedt ügyfélkör;

•2-3 éves tapasztalat nyomdaipari, digitális nyomdaipari reklámtermékek és szolgáltatások értékesítésében

•2-3 éves értékesítési tapasztalat közép és nagyvállalkozásoknál;

Személyes kompetenciák:

•Értékesítői véna, jó fellépés, magabiztosság;

•Ügyfélközpontúság;

•Tárgyalási készség;

•Kiemelkedő kommunikációs- és kapcsolatteremtői készség;

•Jó problémamegoldó, elemző- és szintetizáló készség;

•Eredmény- és teljesítményorientáltság;

•Szervezőképesség;

•Csapatszellem és önálló munkavégzés;

•Precizitás;

•Kedeményező, dinamikus, szociábilis, rugalmas, kitartó, újra nyitott személyiség;

•Mobilitás és utazási hajlandóság;

•B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

•Alapbér + jutalék

•Bejelentett alkalmazotti jogviszony

•Fiatal, nyitott, lelkes csapat

•Céges mobiltelefon
Feladva 01/14/2018