Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Történész-muzeológus
Adatvédelem |

Történész-muzeológus

Álláshirdetés leírása A Trianon Múzeum Alapítvány pályázatot hirdet történész-muzeológus munkakör betöltésére.

Feladatok:

A múzeumi történeti gyűjteményének nyilvántartási, gyarapítási, digitalizálási, feldolgozási feladatainak ellátása, tudományos és tudományos ismeretterjesztő tevékenység, publikálás, kiállítás rendezés, múzeumpedagógiai foglalkozásokban való részvétel, egyéb muzeológusi feladatok.

Pályázati feltételek:

· Egyetem, Történelem szak

· Önálló tudományos munkára alkalmas - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

· Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

· B kategóriás jogosítvány,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

· szakmai publikációk

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

· fényképes önéletrajz

· végzettséget igazoló okmányok

Munkavégzés helye: Trianon Múzeum, Várpalota

Jelentkezés: titkarsag@trianonmuzeum.hu

A pályázat benyújtásának határideje: február 28.
Munkavégzés helye Várpalota, Trianon Múzeum
Feladva 02/14/2018
Kapcsolat Trianon Múzeum Alapítvány
: info@nagymagyarorszagpark.hu