Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Parkvezető
Adatvédelem |

Parkvezető

Álláshirdetés leírása A Nagy-Magyarország Park, Királyszállás pályázatot hirdet parkvezető munkakör betöltésére.

Feladatok

· a park teljes körű üzemeltetése (a park üzemelésének megszervezése, koordinálása)

· a park értékesítési stratégiájának kialakítása, megvalósítása, az értékesítési tevékenység irányítása

· a park tevékenységének optimalizálása, a hatékonyság növelése

· a kért kimutatások, tervek, statisztikák határidőre való elkészítése

· adatszolgáltatási feladatok elkészítése

· a parkra vonatkozó tervek összeállításának előkészítése és annak elfogadását követően a tervek végrehajtása

· üzleti partnerekkel folytatott kapcsolattartás és a park közönségkapcsolatainak ápolása

Elvárásaink

· vezetői tapasztalat

· angol nyelvtudás, írásban és szóban

· számítógépes ismeretek (Word, Excel)

· felsőfokú végzettség

· B kategóriás jogosítvány

Előny

· német nyelv ismeret

· marketing végzettség és tapasztalat

Munkavégzés helye: Nagy-Magyarország Park, Királyszállás

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

· fényképes önéletrajz

· végzettséget igazoló okmányok

Jelentkezés: info@nagymagyarorszagpark.hu

A pályázat benyújtásának határideje: február 28.
Munkavégzés helye Várpalota, Királyszállás
Feladva 02/14/2018
Kapcsolat Trianon Múzeum Alapítvány
: info@nagymagyarorszagpark.hu