Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Cnc gépkezelők Németországba (München)!
Adatvédelem |

Cnc gépkezelők Németországba (München)!

Álláshirdetés leírása Feladatok:
- termelésben való aktív közreműködés
- munkavédelmi előírások, szabályok betartása
- szériatermelésben való részvétel
- mérések elkészítése
- felületi érdesség ellenőrzése
- 1 és 2 orsós esztergák üzemeltetése
- mérések, dokumentálások, végellenőrzések elvégzése

Elvárások:
- fémipari végzettség és releváns szakmai tapasztalat, Vagy
- CNC gépi forgácsoló végzettség és gyakorlat
- 3 műszakos munkarend vállalása
- naprakész, biztos szaktudás
- minimum 1 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
- kommunikáció képes német nyelvtudás (min. B1)

Előnyök:
- Fanuc, Siemens vezérlésekben való jártasság
- saját autó, jogosítvány
- erős német nyelvtudás

Munkaidő
- Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről
- Biztos hátterű, multinacionális autóipari beszállító nagyvállalat.

Amit kínálunk
- nemzetközi munkakörnyezet
- kiemelkedő, versenyképes fizetés - MegegyezÉs Szerint!!
- teljes szállástámogatás
- München környéki hosszú távú, biztos munka
- német bejelentés, határozatlan idejű munkaszerződés.
- Nyelvismeret szükséges

Jelentkezni bérmegjelöléssel, német nyelvű fényképes önéletrajzzal az adam.tamas@pannonwork.hu email címen lehet.
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet:
0670 455 02 15
Munkavégzés helye Németország
Feladva 02/14/2018
Kapcsolat Pannon-work
: 0670 455 02 15
: adam.tamas@pannonwork.hu