Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Pincér/Pincérnő - (Ausztria)
Adatvédelem |

Pincér/Pincérnő - (Ausztria)

Álláshirdetés leírása Feladatok
előkészítő jellegű feladatok ellátása a hotel éttermében
ételek és italok felszolgálása a hotel vendégei számára
a folyamatos és zökkenőmentes kiszolgálás biztosítása

Elvárások
legalább középfokú német és angol nyelvismeret elengedhetetlen!
szakmai tapasztalat a magasabb szintű éttermi kiszolgálás területén
barátságos bánásmód a vendégekkel
kiemelt kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
jelentkezés módja: e-mail-ben, német nyelvű szakmai önéletrajzzal

Előnyök

külföldi vendéglátásban szerzett tapasztalat
egyéb nyelvismeret

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)
A cégről

Partnerünk egy felső kategóriás ausztriai hotel egy festői szépségű tiroli üdülőközpontban.

Amit kínálunk

szakmai fejlődési lehetőség a világ egyik vezető hoteljében
átlag feletti kereseti lehetőség
minőségi étkezés biztosítása a munkatársak részére is
a szállás a hotelben biztosított
ingyenes parkolási lehetőség a fedett parkolóban
ingyenes internethasználat

Nyelvismeret

Angol - Közép
Angol - Felső
Német - Közép
Német - Felső

Jelentkezni, német nyelvű fényképes önéletrajzzal az adam.tamas@pannonwork.hu email címen lehet.
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet:
0670 455 02 15
Munkavégzés helye Ausztria
Feladva 02/14/2018
Kapcsolat Pannon-work
: 0670 455 02 15
: adam.tamas@pannonwork.hu