Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Ügyfélszolgálati technikus (Ausztria)
Adatvédelem |

Ügyfélszolgálati technikus (Ausztria)

Álláshirdetés leírása Feladatok
Különböző emelő, szállító berendezések, targoncák javítása, karbantartása, biztonsági szempontokból történő átvizsgálása a vevőnél
Mechanikus, elektronikus, hidraulikus rendszereken hiba analízisek lefuttatása
A lehetséges hibaokok behatárolása és a hiányosságok megszüntetése
Egyedi konstrukciók kivitelezése és a targoncák kiegészítő felszerelése

Elvárások
Befejezett mechatronikai, autószerelői, mezőgazdasági gépész vagy gépésztechnikusi tanulmányok
elektrotechnikai, hidraulikai vagy mechanikai területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
önálló és felelősségteljes munkavégzés
ügyfélorientált, kifejezetten szolgáltatói hozzáállás
jó német nyelvtudás elengedhetetlen!
jelentkezés módja: e-mail-ben, német nyelvű szakmai önéletrajzzal

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)
A cégről

Piacvezető német gyártó vállalat az anyagmozgató gépek, kézi emelők, villás és tolóoszlopos targoncák előállítása területén

Amit kínálunk

intenzív képzési program Bécsben és Németországban
alapos betanulási időszak, tapasztalt technikus kollega kísérete és támogatása
kiemelt kereseti lehetőség

Nyelvismeret

Német - Közép
Német - Felső

Jelentkezni, német nyelvű fényképes önéletrajzzal az adam.tamas@pannonwork.hu email címen lehet.
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet:
0670 455 02 15
Munkavégzés helye Ausztria
Feladva 02/14/2018
Kapcsolat Pannon-work
: 0670 455 02 15
: adam.tamas@pannonwork.hu