Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Idősgondozó segéd, segédápoló (Németország)
Adatvédelem |

Idősgondozó segéd, segédápoló (Németország)

Álláshirdetés leírása Feladatok
Az idősgondozáshoz, valamint betegápoláshoz kapcsolódó feladatok felelősségteljes ellátása
A rászorulók ápolása orvosi utasítás alapján
Rehabilitáció segítése
Ápolói diagnózis, ápolási terv felállítása
Ápolói tanácsadás

Elvárások
Megfelelő végzettség németországi honosítással (Anerkennung/Urkunde) és/vagy idősotthonban szerzett több éves szakmai tapasztalat
Német nyelv középfokú ismerete (különös tekintettel a szaknyelvre), amelyet telefonos interjúval ellenőrzünk
Utazási hajlandóság Németország területén, lehetőség szerint saját gépkocsi (a legtöbb esetben szükséges)
Hajlandóság műszakban végzett munkára
Teljes mértékű megbízhatóság és lelkiismeretesség önálló munkavégzése során
Motiváció
Jelentkezés e-mailben, német nyelvű szakmai önéletrajzzal és a végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával lehetséges
Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)
A cégről

Partnerünk Németország vezető munkaerő-közvetítő vállalatai közé tartozik. Fő profiljuk a jól képzett szakemberek és szakmunkások elhelyezése egész Dél-Németország területén.

Amit kínálunk

Munkabér: bruttó 1750 Euro + nettó 10 Euro naponta + pótlékok: éjszaka 25%, vasárnap 50%, munkaszüneti nap 100%
Ingyenes szálláslehetőség munkahelye közelében
Legális, bejelentett németországi munkahely
Határozatlan idejű szerződés közvetítői díjak nélkül
Teljes munkaidős foglalkoztatás
Betegbiztosítás, nyugdíjbiztosítás
Német honosítás( Anerkennung/Urkunde) megszerzésében segítünk, amennyiben nem rendelkezik vele!
Munkaruházat
Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

Nyelvismeret

Német - Alap
Német - Közép
Német - Felső
Munkavégzés helye Németország
Feladva 02/14/2018
Kapcsolat Pannon-work
: 0670 455 02 15
: adam.tamas@pannonwork.hu