Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Ingatlanértékesítő munkatársakat keresünk Győrbe
Adatvédelem |

Ingatlanértékesítő munkatársakat keresünk Győrbe

Álláshirdetés leírása
Az Openhouse Országos Ingatlan Hálózat felvételt hirdet!

Az utóbbi egy év ingatlanpiaci növekedését követve csapatunk létszámát a piaci igényekhez igazítjuk:
Várjuk mindazok jelentkezését, akik az ingatlanértékesítői pályán szeretnének érvényesülni, akik helyt tudnak állni a megerősödött piaci körülmények között.

Feladatok:
Ingatlanok felkutatása
Kapcsolattartás és kommunikáció az ügyfelekkel
Értékesítési feladatok lebonyolítása
Adminisztrációs tevékenység
Tárgyalások lebonyolítása
Hirdetéskezelés

Elvárások:
önálló munkavégzésre képes, de csapatban is jól teljesítő
értékesítői szemlélettel bíró
jó konfliktuskezelő és problémamegoldó készség
legalább napi 8 óra munkabírás
középfokú végzettség
alapvető számítógépes ismeretek

Előnyök:
értékesítői tapasztalat

Amit nyújtunk:
alapképzés majd folyamatos szakmai továbbképzések
előrelépési lehetőség
a tanulási időszakban mentori támogatás
professzionális irodai megjelenés
jogi és hitelügyintézői háttér
teljes körű marketing támogatás
kiváló csapat, jó hangulat, segítőkész háttér biztosítása
Munkavégzés helye Győr