Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Jegypénztáros
Adatvédelem |

Jegypénztáros

Álláshirdetés leírása Jegypénztáros munkatársat keres a Turay Ida Színház!

Feladatok:

közönségszervezés és ezzel kapcsolatos feladatok ellátása
kapcsolattartás személyesen, telefonon keresztül és levelezés útján az intézményekkel, cégekkel, partnerekkel, nézőkkel
új partnerek felkutatása, új ügyfélkapcsolatok kiépítése
az előadások, a bérletek, a színház eseményeinek népszerűsítése
kitelepülés a megszervezett helyre
foglalások kezelése
Elvárások:

jó szervezőkészség
jó kommunikációs készség
jó megjelenés
MS Office felhasználói szintű ismerete
középfokú végzettség
Előny:

színházi területen szerzett gyakorlat
Interticket ismerete
közönségszervezés területén szerzett gyakorlat

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az igazgato@turayidaszinhaz.hu email címen lehet.
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 02/14/2018
Kapcsolat Turay Ida Színház
: 06706206837
: marketing@turayidaszinhaz.hu