Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Pénzügyi asszisztens – Budapest VI. kerület
Adatvédelem |

Pénzügyi asszisztens – Budapest VI. kerület

Álláshirdetés leírása Pénzügyi közvetítői piacon jelen lévő partnercégünkhöz keresünk pénzügyi asszisztens munkatársat hosszú távra.
A folyamatosan fejlődő cég előre lépési lehetőséget és változatos munkakört biztosít egy olyan kolléga számára, aki magáénak érzi a szervezet célkitűzéseit, ambiciózus, lelkiismeretesen végzi a munkáját és akár saját ötleteit is megvalósítja.
Feladatok:
• hitel- és pénzkölcsön nyújtás menedzselése;
• követelések nyomon követése, dokumentumok ellenőrzése;
• kapcsolattartás belső és külső partnerekkel szóban és írásban;
• szabályzatok jogszabályok szerinti naprakésszé tétele;
• jogásszal történő egyeztetés;
• posta kezelése;
• egyéb ad hoc jellegű adminisztratív feladatok.
Elvárások:
• Microsoft Word és Excel haladó szintű ismerete (pl.: függvények);
• pénzügyi, számviteli tanulmányok;
• angol nyelvtudás (középszinten, elsősorban írásban);
• legalább 1-2 év szakmai tapasztalat.
Előny:
• német nyelvtudás;
• „B” kategóriás vezetői engedély.
Amit a cég ajánl:
• céges telefon és laptop;
• előrelépési és tanulási lehetőség;
• változatos feladatok;
• bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés.
Egyéb információk:
• munkavégzés helye: Budapest, 6. kerület, az Oktogon villamos megállótól 5 percre;
• munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00-16:30 között;
• munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges.
Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel,küldje el a budapest@produkteam.hu tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.
Munkavégzés helye Budapest, 6. kerület, az Oktogon villamos megállótól 5 percre;
Feladva 02/14/2018
Kapcsolat Produkteam Kft.