Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow ÁRUÁTVEVŐ RAKTÁROS
Adatvédelem |

ÁRUÁTVEVŐ RAKTÁROS

Álláshirdetés leírása Papír,- Iroda és írószer nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:
Szakiskolai végzettség (valamilyen)
Közösségben dolgozni tudás
Precizitás, megbízhatóság
Önálló, felelősségteljes munkavégzés
Vevőcentrikus szemléletmód

Előnyt jelent:
Targoncavezetői jogosítvány
Győri lakhely

Feladatok:
Beérkező szállítmányok tételes átvétele, azok helyrerakása
Áruátvétel, áru kiadás
Komissiózás
Raktárrend kialakítása megtartása
Leltározás, raktározás

Amit kínálunk:
Munkabér : br.210.000 Ft
3 hónapos próbaidő után : cafeteria ( br.20.000 Ft )
Heti 40 órás munka ( hétfő-csüt : 7,00-16,00, péntek : 7,00-13,00)
Hétvégi munka, túlóra nincs
Fiatalos jó közösségben, kiemelkedően jó körülmények között végezhető munkahely

Munkavégzés helye:
Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: gyor46@worklife.hu
Munkavégzés helye Győr
Feladva 01/14/2018
Kapcsolat
: gyor46@worklife.hu