Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Pénzügyi munkatárs
Adatvédelem |

Pénzügyi munkatárs

Álláshirdetés leírása Magyarország piacvezető sajátraktára a Self Store Budapest hosszú távra munkatársat keres lendületes csapatába, az alábbi munkakörbe:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

FŐBB FELADATOK:
• Házipénztár kezelése, készpénzes számlák iktatása
• Kimenő/bejövő számlák adminisztrálása, nyomon követése
• Tartozások nyilvántartása, kintlévőségek kezelése
• Személyzeti adatok nyilvántartása, bevallások készítése
• Bérlői számlák kiállítása

ELVÁRÁSOK:
• Középfokú szakirányú végzettség
• Minimum 1-2 éves releváns tapasztalat
• Magas szintű MS Office ismeretek
• Megbízhatóság, pontos munkavégzés
• Jó problémamegoldó- és gyors döntéshozó képesség
• Pontosság, precizitás
• Önálló munkavégzés

ELŐNY:
• Felsőfokú végzettség
• Aktív középfokú angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:
• Versenyképes alapbér és egyéb juttatás
• Határozatlan idejű, főállású munkaviszony
• Szolgálati mobiltelefon
• Fiatalos, dinamikus csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1039 Budapest, Pünkösdfürdő utca

Fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk, SELF-PÉNZÜGY tárgy megnevezéssel: ujbudaiallasok@gmail.com.
Munkavégzés helye Budapest III. ker.
Feladva 01/14/2018
Kapcsolat Self Store Budapest
: (1) 781 7063
: ujbudaiallasok@gmail.com