Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Szervíztechnikus (biztonságtechnika, IT területre)
Adatvédelem |

Szervíztechnikus (biztonságtechnika, IT területre)

Álláshirdetés leírása Magyarország piacvezető sajátraktára a Self Store Budapest hosszú távra munkatársat keres lendületes csapatába, az alábbi munkakörbe:

SZERVÍZTECHNIKUS - BIZTONSÁGTECHNIKA, IT TERÜLETRE

FŐBB FELADATOK:
• Felmerülő műszaki, informatikai problémák távoli- és helyszíni elhárítása
• A cég teljes informatikai hálózati és biztonsági rendszereinek (épületfelügyelet, behatolás jelző, kamerarendszer, tűzjelző) működtetése, üzemeltetése, hibáinak elhárítása
• Szoftveres hibák javítása, kezelése

ELVÁRÁSOK:
• Szakirányú végzettség
• Min. 3 éves IT területen szerzett szakmai tapasztalat – de motivált, gyakorlatias pályakezdők jelentkezését is várjuk
• Vagyonvédelmi, kamera- és beléptető, tűzjelző- és épületfelügyeleti rendszerek javításában szerzett tapasztalat
• Műszaki beállítottság
• Megbízható, precíz munkavégzés
• Kiváló problémamegoldó képesség, nagyfokú terhelhetőség

AMIT KÍNÁLUNK:
• Stabil céges háttér
• Főállású munkaviszony
• Versenyképes jövedelem, cafetéria
• Fiatalos, dinamikus csapat
• Szolgálati autó, mobiltelefon, laptop

ELŐNY:
• PLC programozási ismeret

KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA:
Azonnal

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapesti központtal országos munkavégzés

Fényképes önéletrajzzal és nettó fizetési igénnyel ellátott jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk SELF-SZERVÍZTECHNIKUS tárgy megnevezéssel: ujbudaiallasok@gmail.com.
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 01/14/2018
Kapcsolat Self Store Budapest
: (1) 781 7063
: ujbudaiallasok@gmail.com