Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Karosszérialakatos
Adatvédelem |

Karosszérialakatos

Álláshirdetés leírása Cégünk 15 éve működik márkafüggetlen autószervizként.
Hosszú távra keresünk munkatársat

Karosszéria-lakatos
pozíció betöltésére

Követelmények:
• Szakirányú végzettség
• Típus független szakmai ismeret
• Önálló precíz és gyors munkavégzés
• Többéves szakmai (és ügyfélkezelésben szerzett) tapasztalat
• Nagyfokú munkabírás
• B kategóriás jogosítvány

Feladatai:
• A beérkezett gépjárművek műszaki felmérése, tapasztalt hibák dokumentálása
• Kárszakértőkkel történő hatékony együttműködés
• A feltárt hibák magas színvonalú javítása
• Hozom-viszem szolgáltatás ellátása
• A javításhoz szükséges berendezések kezelése
• Precizitás, önálló, pontos munkavégzés
• Munkaterület és eszközök állagmegóvása, karbantartása

Amit kínálunk
• Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
• Versenyképes jövedelem
• Teljesítmény-prémium
• Modern munkakörülmények
• Hosszú távú álláslehetőség egy fejlődni kívánó tőkeerős cégnél

Munkahelye: Budakeszi
Munkaidő: H-P 7:00 - 16:00

Fényképpel ellátott önéletrajzát fizetés igény megjelölésével az allas@trt.hu e-mail címre várjuk!
Munkavégzés helye Budakeszi
Feladva 01/09/2018
Kapcsolat
: allas@trt.hu