Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow HR munkatársat keresünk
Adatvédelem |

HR munkatársat keresünk

Álláshirdetés leírása Feladatok:

- Folyamatok folyamatos ellenőrzése, fejlesztése

- Toborzási és kiválasztási folyamatok felügyelete

- Tréningek és továbbképzések szervezése

- Folyamatos kapcsolattartás a dolgozókkal, tanácsadás, tájékoztatás és támogatás

- Teljesítményértékelő rendszer működtetése, fejlesztése

- Bérezési rendszer fejlesztése, nyomon követése

- Folyamatos riportálás a vezetőség felé a HR területet érintő mindenkori aktuális helyzetről

Elvárások:

- Felsőfokú német nyelvtudás szóban és írásban

- Legalább 3 éves munkatapasztalat HR területen

- Motivált, terhelhető, dinamikus, rugalmas, kreatív személyiség

- Kiváló kommunikációs készség

Előny:

- Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Kiváló munkakörnyezet, fiatal - dinamikus csapat

- Stabil, biztos háttér

- Hosszú távú munkahely

- Versenyképes fizetés

- igény esetén szállást biztosítunk
Munkavégzés helye Bács-Kiskun megye
Feladva 02/14/2018