Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Értékesítő
Adatvédelem |

Értékesítő

Álláshirdetés leírása Vannak elért eredményei értékesítésben, új ügyfelek szerzésében?

Felelősségteljes munkát keres, ahol kellő önállósággal, de egy csapat tagjaként dolgozhat?

Akkor ez a hirdetés Önnek szól!

Munkaerő kölcsönzéssel és személyzet kiválasztással foglalkozó cégünk a székesfehérvári régióba terjeszkedik, ezért az ottani csapatunkat bővítjük egy

ÉRTÉKESÍTŐ

munkatárssal!

Olyan belevaló profi értékesítők jelentkezését várjuk, akik képesek akár az eszkimóknak is eladni a havat!

A munkakör legfontosabb feladatai:

• Székesfehérvár és környékén ipari, gyártó cégek felkutatása

• Időpont egyeztetés, személyes megbeszéléseken a szolgáltatások bemutatása

• Piaci információk gyűjtése

• Pontos, precíz adminisztráció, jelentések készítése, a partnerek után követése vállalatirányítási rendszerben

Számunkra az ideális jelölt rendelkezik:

• Piaci kapcsolatokkal ipari, gyártó cégekkel elsősorban Székesfehérvár és környékén!!!

• értékesítésben (B2B), új partnerek szerzésében több éves tapasztalattal

• olyan konkrét értékesítési eredménnyel, amely az ötlettől a megvalósításig az ő érdeme

• kiegyensúlyozott teljesítőképességgel magas elvárások mellett

• minimum középfokú végzettséggel

• magabiztos angol nyelvtudással

Előnyt jelent:

• felsőfokú végzettség

• Tapasztalat személyzeti szolgáltatások értékesítésében

Székesfehérvári vagy környéki lakhellyel rendelkező jelentkezőket várunk! (irodáink Budapesten és Székesfehérváron találhatók)

Mi biztosítjuk Önnek a stabil szakmai hátteret és profizmust, a munkájához szükséges tudást, támogatást. Eredményeit erkölcsi és anyagi elismeréssel jutalmazzuk. Ha képes keményen és kitartóan dolgozni céljaiért, és mindent belead, akkor mi mindent megadunk! Hívjon bennünket most!

További információkért hívja az alább megadott telefonszámot!

Munkavégzés helye Székesfehérvár és környéke
Feladva 01/09/2018