Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Értékesítők jelentkezését várjuk
Adatvédelem |

Értékesítők jelentkezését várjuk

Álláshirdetés leírása GPS alapú flottakövetés területén tevékenykedő piacvezető megbízónk számára Értékesítő munkatársat keresünk.

Feladatok:

- Potenciális ügyfelek felkutatása

- Tárgyalási időpontok egyeztetése, tárgyalások lebonyolítása

- Ajánlatok elkészítése (vezetői felügyelettel, jóváhagyással)

- Szerződések megkötése

- Az eszközök beszerelésének koordinációja, felügyelete

- Oktatások lebonyolítása az ügyfélnél

- Egyedi ügyféligények továbbítása, megvalósításuk koordinálása

- Számlázások felügyelete

- A megszerzett és néhány meglévő ügyfél gondozása

- Folyamatos kapcsolattartás az irodával

- Heti jelentések elkészítése

- Részvétel a heti értekezleteken

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny

- Legalább 5 éves elsősorban jármű, autó, kamion vagy egyéb közlekedéshez kapcsolódó területén szerzett értékesítési tapasztalat

- A logisztika és az ahhoz kapcsolódó (szállítmányozás, teherautó alkatrész, gumi, stb.) piac ismerete, használható és élő kapcsolati tőke

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (office, online alkalmazások, internet)

számlaképesség

- Magabiztos fellépés, kellemes megjelenés

- Lojalitás, teljesítményorientált, pozitív személyiség

- Talpraesett, képes és hajlandó tanulni, műszaki affinitás, nyitottság, önállóság, terhelhetőség

- Önmotiváció, elhivatottság (rugalmas időbeosztás), home office jellegű munkavégzés

- B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat, valamint az első időszakban saját gépjárműhasználat

- Budapesti vagy Budapest környéki lakhely

Előny:

- Tulajdonosi szemlélet, számlaképesség

- Logisztikai, fuvarozói, flottakezelési tapasztalat (akár ügyféloldali tapasztalat is)

- MLM értékesítési tapasztalat

- Angol és/vagy német nyelvtudás

- Dohánymentes életmód preferált

Amit kínálunk:

- Alkalmazotti munkaviszony

- Versenyképes jövedelem (alapbér+mozgóbér)

- Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (mobiltelefon, laptop, gépjármű költségtérítés, teljesítmény függvényében később akár céges autó)

- Hosszú távú, stabil munkahely

- Szakmai kihívás

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát honlapunkon keresztüli regisztrációval juttassa el hozzánk, majd jelentkezzen állásajánlatunkra!

Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 01/09/2018